Karty podarunkowe

Home / Karty podarunkowe

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć – voucher upominkowy na dowolny masaż, rytuał SPA lub pakiet zabiegów.

Co wybrać?

Masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz zdecydować się na pojedynczy masaż (np. masaż relaksacyjny za 199 zł) lub jeden z naszych wyjątkowych rytuałów SPA.

Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać voucher kwotowy do SPA o dowolnej wartości do wykorzystania  (np. 150 zł, 400 zł, 1000 zł, 1500zł).

My przygotujemy pięknie zapakowaną, elegancką kartę podarunkową do odbioru w salonie, do wysłania kurierem lub voucher PDF do samodzielnego wydruku lub przesłania e-mailem.

Jak działa voucher upominkowy w YO!ZEN?

Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację vouchera kwotowego lub karty podarunkowej w YO!ZEN (wszystkie vouchery ważne są przez trzy miesiące ).

Każdy lubi trafione prezenty. Dlatego w YO!ZEN zapewniamy osobie obdarowanej możliwość wymiany prezentu na dowolny zabieg z naszej oferty w ramach tej samej kwoty.

Prosimy o poinformowanie osoby obdarowanej, że jeśli chce przełożyć termin zabiegu w ramach karty podarunkowej musi nas poinformować 48 godzin przed zabiegiem.

Kup voucher podarunkowy on-line!

Wybrany voucher otrzymasz pocztą e-mail do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej w postaci pliku PDF.

Jeśli zależy Ci na drukowanym voucherze elegancko opakowanym to podczas zakupu online wystarczy wybrać odbiór osobisty. Od razu przygotujemy podarunek, który będzie czekał na odbiór. ZAREZERWUJ KARTĘ PODARUNKOWĄ JUŻ DZIŚ : KAROLINA@YOZEN.PL Pracujemy 7 dni w tygodniu, a nasz salon mieści się w centrum Warszawy. Bez problemu odbierzesz prezent ale jeśli akurat pracujemy i jest zamknięte , napisz bądź zadzwoń do nas. 

Jeśli nie masz pomysłu, a czasu coraz mniej to nic nie szkodzi. Kup on-line lub do nas napisz. Na pewno podpowiemy i doradzimy Ci coś szczególnego: karolina@yozen.pl lub telefonicznie 600 700 293, 600 700 587 . Salon YO!ZEN, Al. Jana Pawła II 61 (róg Anielewicza), 01-031 Warszawa. Pracujemy 7 dni w tygodniu.

YO!ZEN ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w ramach oferowanego Programu Voucherów i Kuponów Upominkowych dla firm.

Z sukcesem współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami w zakresie obsługi klienta korporacyjnego. Pracowaliśmy dla klientów lub pracowników największych firm (m.in. Google, Skanska, P4 operator sieci PLAY, Telekomunikacja Polska S.A/Orange., event TEDx, liczne agencje reklamowe i eventowe). W zależności od Państwa potrzeb i przeznaczonego budżetu przygotujemy vouchery na dowolne zabiegi realizowane w naszym salonie w Centrum Warszawy. Gwarantujemy szybką realizację. Wszystko elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia.

Wspólnie ustalamy zakres i czas obowiązywania voucherów lub kart upominkowych oraz to czy są one wystawione „in blanco” czy też imiennie lub też na konretne hasło (np. nazwa firmy).

Program Karnetów i Kuponów Upominkowych YO!ZEN to również Pakiety VIP w skład których wchodzą karnety na luksusowe zabiegi w naszym salonie. Taki karnet może stanowić znakomity upominek dla Państwa pracowników lub też kluczowych klientów, czy kontrahentów.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę, w pełni odpowiadającą potrzebom Państwa firmy. Do wyboru jest cała oferta salonu YO!ZEN => link

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Wystawiamy faktury VAT.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie zapytań drogą elektroniczną:

karolina@yozen.pl lub telefonicznie 600 700 293, 600 700 587

Najpopularniejsze karty podarunkowe