Karty podarunkowe

Home / Karty podarunkowe

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć – voucher upominkowy na dowolny zabieg, masaż, rytuał SPA lub pakiet zabiegów.

Co wybrać?

Masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz zdecydować się na pojedynczy masaż (np. masaż kosmetyczny z elementami masażu klasycznego za 139 zł) lub jeden z naszych wyjątkowych rytuałów SPA.

Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać voucher kwotowy do SPA o dowolnej wartości do wykorzystania  (np. 150 zł, 400 zł, 1000 zł, 1500zł).

My przygotujemy pięknie zapakowaną, elegancką kartę podarunkową do odbioru w salonie, do wysłania kurierem lub voucher PDF do samodzielnego wydruku lub przesłania e-mailem.

Jak działa voucher upominkowy w YO!ZEN?

Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację vouchera kwotowego lub karty podarunkowej w YO!ZEN (tylko teraz wszystkie vouchery ważne są, aż 6 miesięcy!).

Każdy lubi trafione prezenty. Dlatego w YO!ZEN zapewniamy osobie obdarowanej możliwość wymiany prezentu na dowolny zabieg z naszej oferty w ramach tej samej kwoty.

Kup voucher podarunkowy on-line!

Wybrany voucher otrzymasz pocztą e-mail do samodzielnego wydruku lub przesłania dalej w postaci pliku PDF.

Jeśli zależy Ci na drukowanym voucherze elegancko opakowanym to podczas zakupu online wystarczy wybrać odbiór osobisty. Od razu przygotujemy podarunek, który będzie czekał na odbiór. Pracujemy 7 dni w tygodniu, a nasz salon mieści się w centrum Warszawy. Bez problemu odbierzesz prezent.

Jeśli nie masz pomysłu, a czasu coraz mniej to nic nie szkodzi. Kup on-line lub do nas napisz. Na pewno podpowiemy i doradzimy Ci coś szczególnego: info@yozen.pl lub telefonicznie 600 700 293, (22) 243 32 02. Salon YO!ZEN, Al. Jana Pawła II 61 (róg Anielewicza), 01-031 Warszawa. Pracujemy 7 dni w tygodniu.

YO!ZEN ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w ramach oferowanego Programu Voucherów i Kuponów Upominkowych dla firm.

Z sukcesem współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami w zakresie obsługi klienta korporacyjnego. Pracowaliśmy dla klientów lub pracowników największych firm (m.in. Google, Skanska, P4 operator sieci PLAY, Telekomunikacja Polska S.A/Orange., event TEDx, liczne agencje reklamowe i eventowe). W zależności od Państwa potrzeb i przeznaczonego budżetu przygotujemy vouchery na dowolne zabiegi realizowane w naszym salonie w Centrum Warszawy. Gwarantujemy szybką realizację. Wszystko elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia.

Wspólnie ustalamy zakres i czas obowiązywania voucherów lub kart upominkowych oraz to czy są one wystawione „in blanco” czy też imiennie lub też na konretne hasło (np. nazwa firmy).

Program Karnetów i Kuponów Upominkowych YO!ZEN to również Pakiety VIP w skład których wchodzą karnety na luksusowe zabiegi w naszym salonie. Taki karnet może stanowić znakomity upominek dla Państwa pracowników lub też kluczowych klientów, czy kontrahentów.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę, w pełni odpowiadającą potrzebom Państwa firmy. Do wyboru jest cała oferta salonu YO!ZEN => link

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Wystawiamy faktury VAT.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie zapytań drogą elektroniczną:

info@yozen.pl lub telefonicznie 600 700 293, (22) 243 32 02.