5.00 out of 5

299,00 

Masaże udvartana oraz shiroabhyanga i mukhabhyanga

SKU: Brak danych Kategorie: Ajurweda, Karty podarunkowe, Rytuały orientalne

Połączenie tych trzech masaży to kompleksowa terapia całego ciała według Ajurwedy. Masaż udvartana to mocny zabieg detoksykujący organizm. Wpływa na zniwelowanie obrzęków limfatycznych, cellulitu oraz pomaga zgubić niepotrzebne centymetry. Jest zabiegiem łączącym mocne techniki masażu bazującym na wcieraniu w ciało specjalnego proszku detoksykującego skórę. Proszek jest produkowany w Indiach , w Instytucie Jiva of Ajurveda i składa się z hinduskich ziół wzmagających proces detoksu. Proszek działa także jak naturalny peeling złuszczający skórę. Po zabiegu czujesz poczujesz różnicę w obwodach a skóra będzie dobrze wypielęgnowana i odżywiona ciepłym olejem.

Do zabiegu dobieramy masaż głowy – shiroabhyanga oraz masaż twarzy – mukhaabhyanga. Shiroabhyanga uspokoi układ nerwowy natomiast mukhabhyanga zrelaksuje i odmłodzi twarz. Shiroabhyanga wiąże się z olejowaniem głowy. Pamiętaj, że olejowanie głowy wymaga prysznica – jeśli pragniesz wziąć prysznic po zabiegu poinformuj o tym naszą recepcjonistkę. Rekomendujemy utrzymanie oleju na włosach jak najdłużej w celach prozdrowotnych i pielęgnacyjnych. Jeśli pragniesz pozostawić olej na włosach – zabierz ze sobą czapkę z domu bądź chustkę aby przykryć nią  włosy po wyjściu z YO!ZEN.

 

 

Voucher Image

Opis masażu

Zabieg zaczynamy od masażu olejowego głowy – czyli shiroabhyangi.  Masaż obejmuje olejowanie włosów i masaż ręczny czoła, karku, głowy oraz barków. Jeśli pragniesz by masaż był delikatniejszy – poproś o to naszą masażystkę.

Następnie przeprowadzamy delikatniejszy masaż twarzy – mukhabhyangę oraz właściwy masaż udvartany przy użyciu pudrowych ziół.

Po zabiegu wymagany jest prysznic całego ciała. Czas prysznica liczony jest poza czasem zabiegu.

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

Masaż przeznaczony jest dla fanów Ajurwedy i masaży orientalnych. Jeśli nigdy nie zetknęłaś/zetknąłeś się z Ajurwedą – wiedz, że ten masaż jest podstawową metodą na detoksykację całego ciała w Ajurwedzie.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż?

  • Powoduje udrożnienie przepływu limfy,
  • Walczy z cellulitem oraz powoduje utratę zbędnych centymetrów
  • Oczyszcza, nawilża i odżywia skórę
  • Relaksuje i odmładza twarz
  • Dba o włosy i skórę głowy

1 opinia dla Masaże udvartana oraz shiroabhyanga i mukhabhyanga

  1. 5 out of 5

    Byłam na zabiegu oczyszczającym ciało – mocny masaż, proszek, orientalne aromaty.
    Fajne doświadczenie!

Dodaj opinię