5.00 out of 5

199,00 

Masaż klasyczny całego ciała

SKU: Brak danych Kategorie: Karty podarunkowe, Masaże klasyczne i lecznicze

Jest to najbardziej popularny masaż dla spiętych pleców, bolącej szyi i ramion. Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.

 

 

Voucher Image

Voucher Image

Opis masażu

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.

Masaż klasyczny w YO!ZEN trwa od 60 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała i 90 minut w wersji dla całego ciała, w tym minimum 60 minut dla kręgosłupa.

Wszyscy nasi masażyści posiadają dyplomy technika masażysty bądź dyplom licencjata/magistra fizjoterapii i przechodzą dodatkowe szkolenie wewnętrzne z masażu klasycznego. Wykonują masaż klasyczny zgodnie z najwyższym standardem światowym.

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

 • Jeśli czujesz ogólne napięcie oraz napięcie w obrębie kręgosłupa
 • Jeśli intensywnie pracujesz, odczuwasz stres i czujesz się przemęczona/y
 • Jeśli uprawiasz sport i twoje mięśnie potrzebują rozluźnienia
 • Jeśli potrzebujesz prezentu dla osoby, która potrzebuje się rozluźnić i zrewitalizować

Jakie korzyści przyniesie masaż klasyczny?

 • zredukuje stres i ogólne napięcie, usprawni kręgosłup
 • poprawi samopoczucie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym
 • pomoże w bezsenności i przy występujących bólach głowy
 • skóra po masażu pozostaje elastyczna, pachnąca, odżywiona i przyjemna w dotyku

2 opinie dla Masaż klasyczny całego ciała

 1. 5 out of 5

  Super miejsce, fajny klimat i obsługa ze świetnym podejściem do klienta. Podczas masażu czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Warto odwiedzić to miejsce, i skorzystać z bogatej oferty masaży. Na pewno każdy coś znajdzie dla siebie. Zdecydowanie polecam

 2. 5 out of 5

  Po długim i mocno stresującym tygodniu w pracy postanowiłam zafundować sobie masaż.
  Z bardzo bogatej oferty wybrałam jednak ten klasyczny ze względu na problemy z kręgosłupem i bóle pleców.
  Masaż robiła mi Ania, pełna profeska. Bezbłędnie odnalazła wszystkie miejsca wymagające rozluźnienia, bardzo się przy mnie napracowała. Zostałam uprzedzona, że mogę mieć zakwasy albo nawet zasinienia – nic z tego wszystko było super, a i ból pleców poszedł w zapomnienie. Na pochwałę zasługuje również przyjemna atmosfera i fajne, uśmiechnięte dziewczyny. Mega polecam.

Dodaj opinię