5.00 out of 5

299,00 

Hinduski masaż całego ciała

SKU: Brak danych Kategorie: Ajurweda, Karty podarunkowe

Hinduski masaż pleców, twarzy i głowy to głęboko relaksująca terapia mająca na celu zredukowanie napięcia mięśniowego w plecach, głowie i szyi.

Masaż wykonywany jest w autorskich technikach wypracowanych w YO!ZEN i jest połączeniem masażu ręcznego z często spotykanym w Indiach masażem przez ręcznik. Daje niesamowite uczucie rozluźnienia skóry, powięzi oraz mięśni.

Jest to terapia wspomagająca leczenie takich dolegliwości jak bóle głowy, migreny i inne napięcia wynikające ze stresu, które kumulują się w organizmie i dają nam negatywne sygnały.

Voucher Image

Opis masażu

Masaż hinduski jest prowadzony w 50 % przez ręcznik , w kolejnych 50 % jest to masaż manualny.

Podczas zabiegu skupiamy się na partiach problematycznych ciała, które kumulują najwięcej stresu: czyli plecy i głowa. Natomiast masaż oczywiście obejmuje także wszystkie pozostałe części ciała czyli stopy, kończyny górne i dolne  oraz twarz.

Masaż jest wykonywany na oleju sezamowym, kokosowym bądź orzechowym. Są to czyste oleje, które dzięki swojej naturalności doskonale pielęgnują skórę.

Zapraszamy!

Korzyści z masażu

Dla kogo jest przeznaczony ten masaż?

Zabieg przeznaczony jest dla miłośników masaży orientalnych ale też dla osób bardzo zestresowanych.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż?

Masaż jest prawdziwą terapią i dzięki niemu:

  • odpoczniesz i zrelaksujesz się
  • zniwelujesz wpływ stresu na organizm
  • masaż będzie działał kojąco na mięśnie, stawy i skórę.

1 opinia dla Hinduski masaż całego ciała

  1. 5 out of 5

    Bardzo profesjonalne podejście, super obsługa! Masowała mnie Pani Weronika i podczas tej godziny bardzo się zrelaksowałem i odprężyłem. Co więcej zniknął ból pleców, który dokuczał mi od pewnego czasu. Gorąco polecam salon i Panią Weronikę! 🙂

Dodaj opinię