5.00 out of 5

973,00 

Pakiet ANTI-AGING na twarz

SKU: Brak danych Kategorie: Karty podarunkowe, Pakiety i karnety

Pakiet ANTI-AGING składa się z 8 masaży odmładzających i modelujących twarz.

Masaż anti-aging twarzy to masaż powstrzymujący proces starzenia, który w doskonały sposób poprawia sprężystość mięśni i elastyczność skóry twarzy.

Podczas realizacji pakietu masażystka pracuje z Państwem nad poprawą kondycji mięśniowej twarzy i ogólnego stanu skóry, a głównym celem jest pozbycie się bądź istotne zmniejszenie zmarszczek skóry twarzy.

Voucher Image

Opis pakietu

 

Podczas sesji masażu niwelowane są przede wszystkim zmarszczki w okolicy czoła, kącika oka, tzw „ kurze łapki”, bruzdy przynosowe a także  zmarszczki widoczne przy kącikach ust i tzw. obwisłe policzki. W ramach masażu anti-aging stosujemy ruchy oklepywania , rozcierania, głaskania, ugniatania i oszczypywania zmarszczek oparte na technice opracowanej przez dr Pawła Piątkowskiego – znanego fizjoterapeuty oraz pasjonata i eksperta od masażu twarzy.

Dobrze i regularnie przeprowadzony masaż anti aging twarzy jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, a stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności. Masaż zalecany jest do stosowania cyklicznie już od 30 roku życia, w celu profilaktyki i spowolnienia procesu powstawania zmarszczek.

Przeciwwskazania: pękające naczynka, trądzik, świeże blizny i przebyte zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Efekty: 8 masaży twarzy, które wyraźnie odmłodzą skórę, sprawią, że stanie się ona młodsza, a twarz będzie bardziej atrakcyjna. Seria 8 zabiegów pozwoli na odmłodzenie skóry twarzy nawet o kilka lat.

Czas realizacji: dowolnie wg Państwa życzenia (możliwość indywidualnego ustalenia grafiku z masażystką)

Cena za cały pakiet zawierający 8 półgodzinnych zabiegów: 973 zł

Możliwość płatności w ratach 50/50.

Korzyści z pakietu

1 opinia dla Pakiet ANTI-AGING na twarz

  1. 5 out of 5

    Cały tydzień czekam na niedzielny masaż u Pani Małgosi 🙂

Dodaj opinię