0 out of 5

249,00 

Masaż udvartana

SKU: Brak danych Kategorie: Ajurweda, Karty podarunkowe

UDVARTANA – to masaż antycellulitowy, detoksykujący. Jest to silny zabieg skoncentrowany na detoksie całego ciała. Podczas zabiegu masowane jest całe ciało bez twarzy. Masaż zaczynamy od wprowadzenia technik masażu znanych z abhyangi, następnie stosujemy masaż właściwy w udvartanie, który łączy się z masowaniem ciała specjalnym proszkiem detoksykującym. Proszek stworzony jest ze specjalnych ziół ajurwedyjskich, które działają oczyszczająco i detoksykująco na skórę. Masaż udvartana to mocny zabieg – idealny dla osób z opuchliznami limfatycznymi, nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Idealny dla osób potrzebujących silnego detoksu. Jest to zabieg kierunkowy działający silnie detoksykująco – wybierz go jeśli potrzebujesz detoksu i lubisz mocny masaż.

Jeśli chcesz poszerzyć działanie udvartany dodaj do zabiegu shiroabhyangę i mukhyabhyangę – oba zabiegi działają maksymalnie relaksująco na twarz i głowę – wówczas osiągniesz maksimum detoksu ciała i rozluźnienia górnej jego części.

Voucher Image

Opis masażu

Masaż składa się z mocnych technik opukiwania, ugniatania i rozcierania skóry i  ciała. Jeśli nie lubisz mocnych masaży – zdecydowanie nie będziesz jego fanką/fanem.

Do zabiegu używamy specjalnych ziół hinduskich dostarczonych przez ajurwedyjski Instytut Jiva Ayurveda. Zioła te są specjalnie wyselekcjonowane przez ajurwedyjskich lekarzy i służą detoksykacji skóry i ciała. Zabieg rozpoczyna olejowanie całego ciała ciepłym olejem sezamowym, następnie ciało jest posypywane proszkiem i masażystka wykorzystuje techniki udvartany do jak najlepszego detoksu ciała. W tym zabiegu nie masujemy twarzy.

Po zabiegu wymagany jest prysznic, jego czas nie jest wliczony w czas zabiegu.

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest masaż?

  • Dla osób doświadczających opuchlizn limfatycznych
  • Dla osób pragnących zrzucić niepotrzebne centymetry
  • Dla osób pragnących zadbać o pielęgnację skóry całego ciała

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż?

  • Masaż zdetoksykuje organizm
  • Ujędrni skórę
  • Spowoduje , że poczujesz się lżej
  • Zrelaksuje i zniweluje napięcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż udvartana”