Brak w magazynie
5.00 out of 5

249

Masaż abhyanga

SKU: brak Kategorie: Karty podarunkowe, Ajurweda

ABHYANGA to namaszczanie całego ciała ciepłym olejem. W masażu wykorzystywane są oleje zgodne z zasadą ajurwedyjską że ”nakładasz na skórę to co możesz zjeść”, czyli stosujemy olej sezamowy bądź olej kokosowy bez żadnych chemicznych dodatków. Masaż abhyanga jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panchakarma. Jest jednym z podstawowych elementów oczyszczania ciała. Masaż wykonujemy przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego.

W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Abhyanga to doświadczenie maksymalnie relaksacyjne ale pamiętaj, że zgodnie z Ajurwedą masaż ten ma także zadanie usunięcia toksyn z całego ciała. Siła i nacisk w masażu będzie dobrany do Twoich potrzeb – jeśli zapragniesz wersji relaksacyjnej Abhyangi możesz spodziewać się delikatnego, ciepłego masażu, natomiast jeśli potrzebujesz poczuć konkretne korzyści z zabiegu w kontekście detoksykacji – powiadom masażystkę o potrzebie mocniejszego masażu .

 

60 minut
249
Wyczyść

Opis masażu

Ten masaż to połączenie dwóch elementów: olejowania ciała ciepłym olejem oraz ajurwedysjkich technik masażu. Masaż ten ma za zadanie detoksykować organizm, ujędrniać skórę, usuwać zmęczenie i bolesności w obrębie kręgosłupa, mięśni oraz stawów.

Dla osób potrzebujących detoksu będzie niwelował opuchlizny oraz redukował obwody. Stosowany cyklicznie jest bardzo dobrą terapią na uspokojenie i wyciszenie całego organizmu.

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

 • Dla osób przemęczonych , przepracowanych pragnących zrewitalizować swoje ciało
 • Dla osób doświadczających opuchlizn limfatycznych
 • Dla osób z bolesnością stawów i mięśni oraz kręgosłupa

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż?

 • poprawi samopoczucie
 • przyniesie uczucie lekkości w nogach i brzuchu
 • oczyści organizm z toksyn
 • przyniesie relaksację i odpoczynek

1 opinia dla Masaż abhyanga

 1. 5 out of 5

  Profesjonalne podejście do klienta. Miło, czysto schludnie. Polecam

  Oceniony 5 na 5.

Dodaj opinię