5.00 out of 5

249,00 

Masaż abhyanga

SKU: Brak danych Kategorie: Ajurweda, Karty podarunkowe

ABHYANGA to namaszczanie całego ciała ciepłym olejem. W masażu wykorzystywane są oleje zgodne z zasadą ajurwedyjską że ”nakładasz na skórę to co możesz zjeść”, czyli stosujemy olej sezamowy bądź olej kokosowy bez żadnych chemicznych dodatków. Masaż abhyanga jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panchakarma. Jest jednym z podstawowych elementów oczyszczania ciała. Masaż wykonujemy przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego.

W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Abhyanga to doświadczenie maksymalnie relaksacyjne ale pamiętaj, że zgodnie z Ajurwedą masaż ten ma także zadanie usunięcia toksyn z całego ciała. Siła i nacisk w masażu będzie dobrany do Twoich potrzeb – jeśli zapragniesz wersji relaksacyjnej Abhyangi możesz spodziewać się delikatnego, ciepłego masażu, natomiast jeśli potrzebujesz poczuć konkretne korzyści z zabiegu w kontekście detoksykacji – powiadom masażystkę o potrzebie mocniejszego masażu .

 

Voucher Image

Opis masażu

Ten masaż to połączenie dwóch elementów: olejowania ciała ciepłym olejem oraz ajurwedysjkich technik masażu. Masaż ten ma za zadanie detoksykować organizm, ujędrniać skórę, usuwać zmęczenie i bolesności w obrębie kręgosłupa, mięśni oraz stawów.

Dla osób potrzebujących detoksu będzie niwelował opuchlizny oraz redukował obwody. Stosowany cyklicznie jest bardzo dobrą terapią na uspokojenie i wyciszenie całego organizmu.

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

  • Dla osób przemęczonych , przepracowanych pragnących zrewitalizować swoje ciało
  • Dla osób doświadczających opuchlizn limfatycznych
  • Dla osób z bolesnością stawów i mięśni oraz kręgosłupa

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż?

  • poprawi samopoczucie
  • przyniesie uczucie lekkości w nogach i brzuchu
  • oczyści organizm z toksyn
  • przyniesie relaksację i odpoczynek

1 opinia dla Masaż abhyanga

  1. 5 out of 5

    Profesjonalne podejście do klienta. Miło, czysto schludnie. Polecam

Dodaj opinię