0 out of 5

1000,00 

Voucher 1000 zł

Kategoria: Karty podarunkowe

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć – voucher kwotowy na dowolny masaż, rytuał SPA bądź pakiet zabiegów. W kwocie 1000 zł osoba obdarowana ma bardzo duże możliwości aby dobrać sobie potrzebny pakiet zabiegów. Dla przykładu może skorzystać z fantastycznego rytuału na twarz niemieckiej, profesjonalnej marki Dr. Grandel:  => ZOBACZ , następnie może dobrać do tego jeden z cudownych rytuałów orientalnych na ciało np. Zaczarowaną Magnolię => ZOBACZ   i uzupełnić cały pakiet o dwugodzinny masaż gorącymi kamieniami  => ZOBACZ.  Dzięki takiej opcji osoba obdarowana korzysta z profesjonalnego zabiegu na twarz, relaksującego rytuału na ciało oraz dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą dwugodzinny masaż gorącymi kamieniami.

Pamiętaj, że kwota, jaką sprezentujesz osobie obdarowanej jest widoczna na voucherze kwotowym i to osoba obdarowana decyduje, na co finalnie przeznaczy voucher.

Jak działa voucher upominkowy w YO!ZEN?

Teraz możesz wszystko załatwić online otrzymując voucher elektroniczny na swojego maila podczas finalizacji zamówienia online. Wówczas elegancki voucher elektroniczny trafi bezpośrednio na Twój e-mail podany w zamówieniu. Taki voucher możesz opłacić kartą, przelewem tradycyjnym lub online, portfelem elektronicznym lub systemem BLIK poprzez system PayU.

Masz także możliwość opłacenia vouchera online, natomiast odbiór odbędzie się osobiście w salonie bądź możemy voucher wysłać do Ciebie bądź osoby obdarowanej kurierem.

Jeśli wolisz metody tradycyjne kontaktujesz się z nami celem ustalenia zakresu i formy podarunku: kwota vouchera oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej, zapraszamy wówczas do kontaktu na e-mail:

info@yozen.pl lub telefonicznie 600 700 293, (22) 243 32 02.

Na podstawie Twoich wskazówek przygotowujemy elegancko zapakowany podarunek, który możesz odebrać osobiście (pracujemy 7 dni w tygodniu) lub możemy wysłać go do Ciebie kurierem (przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa na terenie Warszawy gratis).

Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację każdego vouchera kwotowego lub upominkowego w YO!ZEN. Wszystkie vouchery są ważne do 30.04.2023 roku!. Voucher kwotowy może być przeznaczony na realizację każdego masażu lub rytuału lub serii zabiegów w YO!ZEN.

Na stanie

Voucher Image