Masaże wiosenne dla Kobiet

Masaże wiosenne dla Kobiet

Wszyscy czujemy już wiosnę w powietrzu – nadchodzi do nas szybkimi krokami.

To czas radości, większej aktywności na świeżym powietrzu ale także czas dbania o swoje ciało a przede wszystkim o skórę!

Dla Pań, które w tym okresie pragną zadbać o siebie najbardziej przygotowaliśmy zestaw zabiegów upiększających i rewitalizujących ciało i skórę.

Masaż wyszczuplający brzuch

Masaż ten w połączeniu z codzienną dietą oraz gimnastyką daje niesamowity efekt wyszczuplający dla brzucha. Polecamy go szczególnie na wiosnę, w celu przygotowania ciała do okresu letniego, bądź też w regularnych zabiegach wyszczuplająco-pielęgnujących.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/masaz-wyszczuplajacy-brzucha/

Drenaż limfatyczny częściowy bądź na całe ciało

Drenaż limfatyczny jest idealny do likwidacji obrzęków, cellulitu wodnego i zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej oraz dla kobiet w rewitalizacji poporodowej.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/drenaz-limfatyczny/

Masaż modelujący – antycellulitowy

Masaż ten intensywnie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Intensywnie modeluje i wyszczupla takie partie sylwetki ciała jak talia, bruch pośladki czy biodra. Jest to mocny i intensywny zabieg, który wymaga bardzo dobrej znajomosci technik wyszczuplających od masażysty a jednocześnie wytrzymałości na silny masaż od klienta.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/masaz-modelujacy-antycellulitowy/

Pakiet antycellulitowy SLIM FIT™

Pakiet antycellulitowy sklada się z 8 masaży, które wyraźnie zredukują objawy cellulitu, sprawią, że staniesz się szczuplejsza, a Twoja linia bardziej smukła. Zabiegi te oczyszczą także Twój organizm z toksyn, poprawią mikrokrążenie oraz jędrność i gęstość skóry.  Wszystkie z masażych wchodzących w skład pakietu mają również działanie regenerujące i odżywiające skórę całego ciała.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/pakiet-antycelulitowy-slim-fit/

Pakiet Body Detox™ 

Pakiet Body Detox składa się z 8 sesji drenażu limfatycznego całego ciała, które trwają aż 90 minut. Dzięki temu możemy optymalnie rozpocząć oczyszczanie układu limfatycznego z toksyn i zalegającej limfy. W tym zabiegu masowane są nogi, pośladki, brzuch, ręce oraz twarz.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/pakiet-odchudzajacy-body-detox/

 

Zabiegi wyszczuplające AROSHA godzinne i półtoragodzinne

Pakiet AROSHA oparty jest na zabiegach, w których jako główną metodę do walki z cellulitem stosujemy bandażowanie ciała oraz masaż wyszczuplający. Atutem bandaży jest dostosowanie ich działania do konkretnych problemów ciała – chodzi o zastosowanie dedykowanych bandaży do konkretnych rodzajów cellulitu np cellulit włóknisty badź cellulit wodny. Bandaże  AROSHA są doskonałą metodą do walki z  cellulitem, modelują, ujędrniają i nawilżają ciało oraz walczą z oznakami starzenia się skóry.

https://yozen.pl/zabiegi-slimfit/pakiet-arosha-5-x-1-h/

Jeśli jesteś zainteresowana wybranym zabiegiem prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją celem rezerwacji z racji na duże zainteresowanie.

tel kom 600 700 293 bądź prosimy o wysłanie nam e-maila na  info@yozen.pl.