Brak w magazynie
0 out of 5

39,00 

Szampon z papai JIVA

SKU: Brak danych Kategoria: YO!ZEN & JIVA DOMOWE SPA

Producent: Jiva Ayurvedic Pharmacy

Authentic Ayurveda

Pojemność 200 ml

Czym jestem?

Jestem ajurwedyjskim szamponem z niezwykłą mocą papai. Moje składniki przywracają naturalny połysk i kolor włosów oraz oczyszczają całą skórę głowy. Mam silne działanie przeciwdziałające zaburzeniom PH skóry. Działam także przeciwłupieżowo.W dni wietrzne oraz okresie zimowym dobrze jest stosować mnie na suche i łamliwe włosy.

Działanie: Szampon odżywia cebulki włosów, chroni skórę przed infekcjami. Jest  skuteczny przy suchej skórze i łupieżu. Włosy stają się lśniące i gęste. Reguluje pH skóry głowy oraz  zapobiega wypadaniu włosów.

JIVA – instytut specjalizujący się w uzdrawianiu według zasad Ajurwedy. Dla milionów ludzi na całym świecie Jiva jest pierwszym wyborem holistycznego leczenia, które jest całkowicie spersonalizowane dla każdej osoby i łączy styl życia, dietę i dobranie odpowiednich ziół i suplementów diety.

Instytut Jiva Ayurveda jako producent wytwarza własne produkty w swojej jednostce produkcyjnej i aptece z certyfikatem ISO 9001: 2015HACCP i WHO-GMP w Faridabadzie w Indiach. Zioła są pozyskiwane z pobliskich plantacji. Dodatkowo Instutut utworzył uznany na arenie międzynarodowej. Projekt – TeleDoc, bazujący na zasadzie telemedycyny, który został nagrodzony przez ONZ World Summit Awards, a później stał się podstawą Jiva Medical & Research Center. Założyciel Jiva Dr Partap Chauhan ma swój program w telewizji Indyjskiej poświęcony ajurwedzie i jest naszym mentorem w kontekście konsultacji ajurwedyjskich.  

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szampon z papai JIVA”