Rytuał Panna Młoda – wspaniały prezent dla przyszłej żony

Rytuał Panna Młoda – wspaniały prezent dla przyszłej żony

Kobieta, która zamierza podjąć najważniejszą decyzję w życiu: decyzję o zamążpójściu musi być bardzo zestresowana. Wszystkie przygotowania ślubne i weselne wymagają od niej 100 % uwagi, co może skutkować przemęczeniem, niepotrzebnym stresem, bólami głowy i kręgosłupa oraz problemami ze snem. Dlatego też przygotowaliśmy czarujący rytuał oparty o aromaty magnolii, żeby pomóc Pannie Młodej zredukować stres i napięcie. Rytuał ten wspaniale nadaje się na prezent.

Na początku rytuału wykonujemy peeling na bazie olejku z magnolii. Nuta zapachowa magnolii cechuje się ogromną delikatnością – kwiatowy zapach przenosi w romantyczną krainę świeżości i ukojenia. Następnie wykonujemy japoński masaż całego ciała na bazie naturalnego masła shea o aromacie magnolii. Masaż pochodzi z Japonii i został opracowany przez międzynarodowego eksperta w dziedzinie masażu twarzy – Panią Hidemi Morimasa – zobacz jak Hidemi prowadzi terapię w swoim SPA w Tokio  https://www.youtube.com/watch?v=bRzCfgK6c14

Masaż jest głębokim masażem relaksacyjnym obejmującym całe ciało, twarz a także refleksologię twarzy głowy. W trakcie masażu twarzy wykorzystywana jest maska na bazie wyciągu z koziego mleka i perły. Natomiast po masażu na oczy kładziemy jogiczną maskę ziołową działającą kojąco, relaksacyjnie i aromaterapeutycznie.

Na skutek naszych działań Panna Młoda będzie mogła zapomnieć o stresie, przemęczeniu i przygotowaniach do ślubej ceremonii.