Nowe Rytuały 2021

Nowe Rytuały 2021

Tej jesieni znajdziesz w naszej ofercie fantastyczne nowe rytuały, które wykonujemy z wykorzystaniem własnej produkcji kosmetyków.

Rytuał YO!ZEN  Różowy Pieprz

to rytuał dla znawców i wielbicieli zapachów orientalnych. Nuta zapachowa w postaci bergamotki i oleju z różowego pieprzu poddaje się korzennemu goździkowo-sandałowemu aromatowi, a następnie przechodzi w nutę piżma. Tworzy głęboki, porywający zapach, niespotykany nigdy wcześniej.

Czas trwania 2 h, 299 zł

Rytuał YO!ZEN for MEN MAGNAT

Nuty inspirowane orientem sprawiają, że rytuał ten emanuje unikalnym egzotycznym zapachem, który wprowadza w stan odprężenia i odpoczynku dla zmysłów. Rytuał z racji na swój aromat jest polecany dla eleganckich i dbających o siebie Mężczyzn. Zapach pustyń z okolic Dubaju i Abu Dhabi przyciąga i intryguje Kobiety.

Czas trwania 2 h, 299 zł

Rytuał YO!ZEN Płynne Złoto

Upiększający olejek do ciała i twarzy użyty w tym rytuale skomponowany został z najlepszego tłoczonego na zimno nierafinowanego oleju JOJOBA oraz rozświetlających złotych cząsteczek mineralnych. Odżywia, regeneruje i chroni skórę, a złote i miedziane drobinki dodają skórze słonecznych refleksów. Rozświetlający olejek nadaje skórze olśniewającego blasku.

Czas trwania 2 h, 299 zł

Każdy rytuał dostępny jest w formie eleganckiej karty podarunkowej, którą możesz wręczyć osobiście lub drogą elektroniczną.