7 lipca obchodziliśmy Światowy Dzień Czekolady!

7 lipca obchodziliśmy Światowy Dzień Czekolady!

 

Czekolada to fantastyczny eliksir dla naszego ciała. Można ją stosować doustnie ale także nakładać  i masować nią ciało.

Czekolada zawiera wiele witamin, między innymi witaminy A i E oraz flawonoidy z rodziny polifenoli mogące hamować utlenianie cholesterolu LDL. Dlatego dobrze jest spożywać ją raz na jakiś czas – zdecydowanie z umiarem.

Czekolada zawiera również endorfiny, czyli tzw. hormony szczęścia, które mogą wywoływać stany euforyczne. Dodatkowo endorfiny te tłumią odczuwanie bólu fizycznego.

Masaż gorącą czekoladą to niezwykła przyjemność dla ciała i umysłu. Do trzech godzin po masażu utrzymuje się stan euforycznego szczęścia. Dlatego masaż brazylijski gorącą czekoladą podaruj osobie, która potrzebuje rozchmurzenia, uśmiechu, ocieplenia i relaksacji całego ciała.

My w YO!ZEN preferujemy aby ten zabieg spędzony na masażu czekoladą był sesją totalnej relaksacji – wówczas widzimy najlepsze efekty z połączenia masażu z nakładaniem i masowaniem czekoladą. Masaż sam w sobie będzie rozluźniał, rozgrzewał całe ciało a do tego efekt gorącej czekolady doda  właściwości odżywczych i ujędrniających  samej skórze.

 

Zobaczcie film redakcji „Pytania na Śniadanie” z TVP2 kręcony w YO!ZEN na temat czekolady i jej właściwości.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/43397795/dzien-czekolady?fbclid=IwAR00GQvrSu8dtNFTQb13OIroGetWtt6vIjbrE90Dpop9j7mJHk7sxOZp1ps

Materiał z YO!ZEN zaczyna się od 1:20 minuty filmu, zaraz po wywiadzie z trenerem personalnym.
#yozen #czekolada #dzieńCzekolady #kartaPodarunkowa#brazylijskiMasażCzekoladą
#PytanieNaŚniadanie