Brak w magazynie
0 out of 5

szkolenia dla SPA

Kategoria: Bez kategorii

Pracując w biurze spędzamy dziesiątki godzin w pozycji siedzącej, co destrukcyjnie wpływa na nasze samopoczucie i prowadzi do wielu chorób. To właśnie osoby pracujące przy komputerze najczęściej skarżą się na problemy z kręgosłupem i wzrokiem, a zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa są jedną z najczęstszych chorób cywilizacyjnych.

Opis masażu

Czym jest masaż work site?

Masaż w biurze powstał z myślą o ludziach wykonujących siedzącą i długotrwałą pracę biurową. Odbywa się w siedzibie firmy  i trwa zwykle od 10 minut do 15 minut. Wykonywany jest na specjalnych krzesłach przez ubranie, bez korzystania z kosmetyków.

Masażysta skupia się na górnych partiach ciała: głowa, szyja, kark, kręgosłup i ramiona, starając się zrelaksować i odprężyć

Co jest potrzebne, żeby przeprowadzić masaże dla pracowników?

Dla komfortu Państwa pracowników do przeprowadzenia masażu potrzebujemy miejsca w salce konferencyjnej bądź wydzielonego miejsca, np.  w pokoju socjalnym.

Jak wdrożyć zabiegi masażu w w firmie?

Szczególnie polecamy regularną obecność masażysty w firmie np. raz lub dwa razy w tygodniu, wówczas masaż stanie się na stałym elementem tygodnia pracy, a pracownicy przyzwyczają się do obecności masażysty  i będą mogli efektywniej  korzystać z terapii.

Korzyści dla firmy

Wprowadzenie masażu work site  pomoże zwiększyć energię do działania i kreatywność pracowników. Ten rodzaj masażu jest także doskonałym sposobem na urozmaicenie konferencji firmowej, targów i spotkań biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy nasze usługi i przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb Państwa firmy.

Kontakt:

Karolina Klepacka, karolina@yozen.pl, tel. 600 700  587

Korzyści z masażu

Jaki efekt przyniesie masaż dla pracowników?

  • zniweluje różnorodne bóle pleców, szyi i głowy
  • podniesie efektywność i wydajności pracy
  • poprawi koncentrację i samopoczucie
  • pomoże budować przyjazny wizerunek pracodawcy