Brak w magazynie
0 out of 5

39,00 

Szampon migdałowy JIVA

SKU: Brak danych Kategoria: YO!ZEN & JIVA DOMOWE SPA

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Producent: Jiva Ayurvedic Pharmacy

Authentic Ayurveda

Pojemność 200 ml

 

Czym jestem?

Jestem przyjemnym migdałowym szamponem do włosów stworzonym  z precyzyjnie dobranych ziół, które mają za zadanie odżywić cebulki włosów.  Zawarty we mnie migdał działa odżywczo na same włosy i skórę głowy. Pozostałe moje  składniki, czyli orzechowiec myjący, kapusta oraz Chironji nadają włosom blasku oraz jedwabistej gładkości. jeśli będziesz mnie regularnie stosować zauważysz pozytywne skutki, takie jak zwiększenie objętości włosów.

Działanie:  Oczyszcza skórę głowy. Zapobiega wypadaniu i wspomaga wzrost włosów. Pozostawia włosy gęste, miękkie, lśniące i jedwabiste.

JIVA – instytut specjalizujący się w uzdrawianiu według zasad Ajurwedy. Dla milionów ludzi na całym świecie Jiva jest pierwszym wyborem holistycznego leczenia, które jest całkowicie spersonalizowane dla każdej osoby i łączy styl życia, dietę i dobranie odpowiednich ziół i suplementów diety.

Instytut Jiva Ayurveda jako producent wytwarza własne produkty w swojej jednostce produkcyjnej i aptece z certyfikatem ISO 9001: 2015HACCP i WHO-GMP w Faridabadzie w Indiach. Zioła są pozyskiwane z pobliskich plantacji. Dodatkowo Instutut utworzył uznany na arenie międzynarodowej. Projekt – TeleDoc, bazujący na zasadzie telemedycyny, który został nagrodzony przez ONZ World Summit Awards, a później stał się podstawą Jiva Medical & Research Center. Założyciel Jiva Dr Partap Chauhan ma swój program w telewizji Indyjskiej poświęcony ajurwedzie i jest naszym mentorem w kontekście konsultacji ajurwedyjskich.  

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szampon migdałowy JIVA”