Brak w magazynie
0 out of 5

59,00 

Olej do stawów i mięśni JIVA

SKU: Brak danych Kategoria: YO!ZEN & JIVA DOMOWE SPA

Producent: Jiva Ayurvedic Pharmacy

Authentic Ayurveda

Pojemność 120 ml

Czym jestem?

Jestem naturalnym olejem o magicznych przeciwbólowych właściwościach  – działam wspierająco na bolące stawy i mięśnie. Dzięki wchodzącej w mój skład mieszance ziół i olejów, takich jak m.in. olej sezamowy, olej Tarpeen czy olej Grandhpura, rozluźniam napięte mięśnie. Dodatkowo mam magiczne właściwości rozpuszczania „amy”, czyli toksyn, które gromadzą się w stawach i są główna z przyczyn według Ajurwedy w  powstawania opuchlizny i zaczerwienienia w miejscach dotkniętych zmianami.

Szczególnie polecają mnie dla osób, którym doskwiera artretyzm, podagra, bóle stawów i kręgosłupa, sztywność barków, ból pleców, rwa kulszowa oraz różnego rodzaju bóle mięśni.

Sposób użycia: niewielką ilość nanieść na skórę. Wmasować. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Działanie: Silne działanie przeciwbólowe, działa rozgrzewając tkanki w miejscu wmasowania.

 

JIVA – instytut specjalizujący się w uzdrawianiu według zasad Ajurwedy. Dla milionów ludzi na całym świecie Jiva jest pierwszym wyborem holistycznego leczenia, które jest całkowicie spersonalizowane dla każdej osoby i łączy styl życia, dietę i dobranie odpowiednich ziół i suplementów diety.

Instytut Jiva Ayurveda jako producent wytwarza własne produkty w swojej jednostce produkcyjnej i aptece z certyfikatem ISO 9001: 2015HACCP i WHO-GMP w Faridabadzie w Indiach. Zioła są pozyskiwane z pobliskich plantacji. Dodatkowo Instutut utworzył uznany na arenie międzynarodowej. Projekt – TeleDoc, bazujący na zasadzie telemedycyny, który został nagrodzony przez ONZ World Summit Awards, a później stał się podstawą Jiva Medical & Research Center. Założyciel Jiva Dr Partap Chauhan ma swój program w telewizji Indyjskiej poświęcony ajurwedzie i jest naszym mentorem w kontekście konsultacji ajurwedyjskich.  

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej do stawów i mięśni JIVA”