Brak w magazynie
0 out of 5

59

Krem szafranowy JIVA

SKU: brak Kategoria: YO!ZEN & JIVA DOMOWE SPA

 

Producent: Jiva Ayurvedic Pharmacy

Authentic Ayurveda

Pojemność 50 gr

 

Czym jestem?

Jestem kremem do twarzy z unikalną mieszanką szafranu, lukrecji i słodkich migdałów. W edług Ajurwedy zawarty we mnie szafran posiada włąściwości niwelowanie skórnych przebarwień oraz wyrównuje koloryt skóry. Zawarta we mnie słodka lukrecja ma działanie odmładzające i odżywiające. Z kolei olejek migdałowy działa na skórę zmiękczająco. Dogłębnie nawilżam i ujędrniam skórę.

Działanie: Krem niweluje przebarwienia, plamki skórne i blizny. Rozjaśnia cerę. Nadaje świeżości skórze, powodując iż staje się miękka i gładka.

JIVA – instytut specjalizujący się w uzdrawianiu według zasad Ajurwedy. Dla milionów ludzi na całym świecie Jiva jest pierwszym wyborem holistycznego leczenia, które jest całkowicie spersonalizowane dla każdej osoby i łączy styl życia, dietę i dobranie odpowiednich ziół i suplementów diety.

Instytut Jiva Ayurveda jako producent wytwarza własne produkty w swojej jednostce produkcyjnej i aptece z certyfikatem ISO 9001: 2015HACCP i WHO-GMP w Faridabadzie w Indiach. Zioła są pozyskiwane z pobliskich plantacji. Dodatkowo Instutut utworzył uznany na arenie międzynarodowej. Projekt – TeleDoc, bazujący na zasadzie telemedycyny, który został nagrodzony przez ONZ World Summit Awards, a później stał się podstawą Jiva Medical & Research Center. Założyciel Jiva Dr Partap Chauhan ma swój program w telewizji Indyjskiej poświęcony ajurwedzie i jest naszym mentorem w kontekście konsultacji ajurwedyjskich.  

 

 

100 ml
59
Wyczyść

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Krem szafranowy JIVA”