We wrześniu wszystkie potrzebujemy masażu…

We wrześniu wszystkie potrzebujemy masażu…

Wrzesień to ciężki miesiąc dla wszystkich Kobiet.

Powrót dzieci do szkoły, powrót po wakacjach do obowiazków zawodowych powoduje, że mamy mało czasu dla siebie.

Wdrażamy się na nowo w rolę tych, które organizują wszystko w domu, w pracy, w życiu dzieci.

Dlatego też mamy dla Was propozycję: jeden masaż w tygodniu robi wielką różnicę – nie dość, że łapiemy oddech od codziennych zadań dodatkowo odprężamy mięśnie i relaksujemy głowę.

Spróbujcie wyjść za założenia , że musicie być wypoczęte i zrelaksowane, żeby organizować wszystkie te obowiązki starannie i w dobrym samapoczuciu.

Masaże, które szczególnie polecamy w tym okresie to:

masaż klasyczny – niby taki prosty masaż ale różnica po jego przeprowadzeniu jest ogromna.W godzinnym zabiegu opiekujemy się Twoimi plecami przez półgodziny.   Masaż ten relaksuje nie tylko spięte mięśnie ale także stawy, wpływa leczniczo na skórę i pośrednio na naszą psychikę. https://yozen.pl/masaze-lecznicze/masaz-klasyczny-calego-ciala/ Aczkolwiek jeśli masz bardzo spięte plecy – poproś stricte o masaż klasyczny samych pleców.

japoński masaż odmładzający – masaż ten wspaniale wpływa na relaks wszstkich ważnych dla kobiet obszarów: pleców, głowy, twarzy i dodatkowo innych elementów ciała. Zdarza się bardzo często, że Panie zasypiają podczas tego zabiegu – tak wielki niesie on relaks.https://yozen.pl/masaze-orientalne/japonski-masaz-odmladzajacy/

Hinduski masaż pleców twarzy i głowy – oparty głównie na mocnym masażu przez ręcznik, który oprócz efektów relaksacji mięśni daje także maksymalny efekt rozluźnienia skóry na całym ciele. W wersji półtoragodzinnej masaż także dba o  stopy oraz skórę główy. https://yozen.pl/masaze-orientalne/hinduski-masaz-plecow-twarzy-glowy/

Masaż stosowany jako terapia antystresowa raz w tygodniu bądź raz na dwa tygodnie przyniesie Wam ogromną zmianę w samopoczuciu, rozluźni spięte mięśnie karku i pleców, zadba o Waszą skórę i będzie dobrą alternatywą do jogi,  medytacji czy innych sposobów aktywnego spędzania czasu.