Praca dla studentki

Warszawa, 25.04.2022

DAY SPA YO!ZEN zatrudni RECEPCJONISTKĘ – studentkę do pracy w tygodniu na trzy dni poniedziałek /środa/ piątek – zmiany 16.00 – 21.00 oraz i w 2 weekendy w miesiącu – sobota niedziela 10.30 – 19.00 Rozpoczęcie pracy: 4 maja 2022.

Opis stanowiska:

* obsługa klientów salonu przez telefon, internet oraz na recepcji

* sprzedaż kart podarunkowych i zabiegów z oferty salonu

* wsparcie dla zespołu i dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

Pracę w renomowanym salonie w centrum Warszawy.

DAY SPA YO!ZEN otrzymał tytuł Mistrzowie Urody we wrześniu 2018.

Ponadto oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość uzyskania doświadczenia w branży Wellness&SPA oraz w administracji
  • miłą atmosferę pracy
  • pracowniczy pakiet SPA
  • premie roczne

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w sprzedaży
  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • podzielność uwagi, samodzielność, uczciwość
  • język angielski

Osoby zainteresowane poprosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na aplikację na adres: karolina@yozen.pl

CV osób nie będących studentami nie będą rozpatrywane.

Prosimy o aplikację na podanego powyżej maila oraz zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji – ochrona danych osobowych odbywa się zgodne z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz RODO. „RODO” oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”