0 out of 5

Oferta dla biznesu

Kategoria: Pakiety i karnety

YO!ZEN ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w ramach oferowanego Programu Voucherów i Kuponów Upominkowych dla firm.

Z sukcesem współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi firmami w zakresie obsługi klienta korporacyjnego. Pracowaliśmy dla klientów lub pracowników największych firm (m.in. Google, Skanska, P4 operator sieci PLAY, Telekomunikacja Polska S.A/Orange., event TEDx, liczne agencje reklamowe i eventowe).

W zależności od Państwa potrzeb i przeznaczonego budżetu przygotujemy vouchery na dowolne zabiegi realizowane w naszym salonie w Centrum Warszawy. Gwarantujemy szybką realizację. Wszystko elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia.

Opis oferty

 

Wspólnie ustalamy zakres i czas obowiązywania voucherów lub kart upominkowych oraz to czy są one wystawione „in blanco” czy też imiennie lub też na konretne hasło (np. nazwa firmy).

Program Karnetów i Kuponów Upominkowych YO!ZEN to również Pakiety VIP w skład których wchodzą karnety na luksusowe zabiegi w naszym salonie. Taki karnet może stanowić znakomity upominek dla Państwa pracowników lub też kluczowych klientów, czy kontrahentów.

Z przyjemnością stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę, w pełni odpowiadającą potrzebom Państwa firmy. Do wyboru jest cała oferta salonu YO!ZEN =>https://yozen.pl/nasze-masaze/

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy nasze usługi i przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb Państwa firmy.

Kontakt:

Karolina Klepacka, karolina@yozen.pl, tel. 600 700  587 oraz

info@yozen.pl lub telefonicznie:

600 700 293,

(22) 243 32 02.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oferta dla biznesu”