Oferty pracy

Home / Oferty pracy

DAY SPA YO!ZEN zatrudni:
recepcjonistkę do pracy w dwa weekendy i częściowej pracy w tygodniu. Preferowana osoba to studentka studiów dziennych. Praca w weekendy w godzinach 10:30-19:00 (sob-niedz). Praca w tygodniu wtorek – piatek w godz 7:30.00-16.00 bądź 16.00- 21.00. Rozpoczęcie pracy: 20 lmaja 2018.

Opis stanowiska:

* obsługa klientów salonu przez telefon , internet oraz na recepcji
* sprzedaż kart podarunkowych i zabiegów z oferty salonu
* wsparcie dla zespołu i dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

Pracę w renomowanym salonie w centrum Warszawy.

Ponadto oferujemy:

* stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
*możliwość uzyskania doświadczenia w branży Wellness&SPA oraz w administracji
* miłą atmosferę pracy

Wymagania:

komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
doświadczenie w sprzedaży
bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
podzielność uwagi, samodzielność, uczciwość

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na info@yozen.pl
Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach następującej klauzuli:
„Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”