Brak w magazynie
5.00 out of 5

199,00 

Masaż leczniczy całego ciała

SKU: Brak danych Kategoria: Masaże klasyczne i lecznicze

W ramach tej techniki masażu stosujemy systematyczne ruchy polegające na nacieraniu, głaskaniu, uciskaniu oraz mocnym oklepywaniu skóry, mięśni lub stawów. Masaż ten jest idealną terapią prozdrowotną dla całego ciała.

Podczas godzinnego zabiegu co najmniej pół godziny jest przeznaczone na leczniczy masaż pleców.  W ramach zabiegu półtoragodzinnego możesz oczekiwać godzinnego masażu kręgosłupa. Jego celem jej poprawa samopoczucia, działanie przeciwbólowe i zniwelowanie napięcia w obrębie kręgosłupa, barków i szyi.

 

Voucher Image

Voucher Image

Opis masażu

Masaż ten przeznaczony jest dla osób, które doświadczają różnego rodzaju bólów kręgosłupa, sztywności i bolesności mięśni, a także częstych bólów głowy (także migrenowych). Wykonywany regularnie jest idealną profilaktyką zdrowotną dla osób prowadzących siedzący tryb życia np. w ramach pracy długotrwałej pracy przy komputerze.

W przypadku, gdy osoba masowana ma poważne problemy z kregosłupem możemy zastosować masaż półtoragodzinny tylko na sam kręgosłup.

Wszyscy nasi masażyści posiadają dyplomy technika masażysty bądź dyplom licencjata/magistra fizjoterapii i przechodzą dodatkowe szkolenie wewnętrzne z masażu leczniczego. Wykonują masaż leczniczy zgodnie z najwyższym standardem światowym.

 

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

 • Jeśli Twój problem zdrowotny został zdiagnozowany i potrzebujesz realnej prozdrowotnej terapii masażem dla całego ciała.
 • Jeśli masz problemy z kręgosłupem oraz bolesnością w obrębie pleców, szyi i głowy
 • Jeśli dodatkowo potrzebujesz ogólnego odprężenia
 • Jeśli potrzebujesz prezentu dla osoby mającej problemy z kręgosłupem

Jakie korzyści przyniesie masaż leczniczy całego ciała?

 • Zniweluje ból związany z dysfunkcją chorobową
 • Zniweluje ból kręgosłupa i głowy
 • Poprawi ruchomość stawów i mięśni
 • Zapewni na dłuższy czas lepsze samopoczucie i odprężenie
 • Przyśpieszy proces powrotu do pełnej sprawności fizycznej

1 opinia dla Masaż leczniczy całego ciała

 1. 5 out of 5

  Często bywam w Warszawie. Salon polecił mi znajomy, który często skarży się na bóle kręgosłupa. Z reguły jestem uprzedzony do opini innych. Muszę się przekonać na własnej skórze. Poszedłem i wyszedłem zachwycony. Przyjęła mnie młoda, bardzo piękna kobieta, która na prawdę wiedziała co robi. Taka „złota rączka” w dziedzinie masażu ;). Nie był to pierwszy salon masażu w którym byłem, ale na pewno jeden z najlepszych. Wyszedłem odprężony i zadowolony. Mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu, kto skarży się na bóle lub po prostu potrzebuje relaksu po ciężkim tygodniu pracy i chce naładować baterie. Czy wrócę? Pewnie jeszcze nie raz. Polecam!!

Dodaj opinię