Masaż w chorobie Hashimoto dostępny w YO!ZEN

Masaż w chorobie Hashimoto dostępny w YO!ZEN

SPA ROKU 2018, a w nim nowatorski Masaż Hashimoto.

Masaż ten został opracowany na potrzeby obsługi klientek salonu, które coraz częściej zapadają na chorobę Hashimoto ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Zapalenie_tarczycy_Hashimoto )

Hashimoto to przewlekłe limfocytarne zapalenie tarczycy. Jest to choroba autoimmunologiczna, w trakcie której z niezbadanego powodu organizm człowieka rozpoznaje białka tarczycowe jako wrogie i zaczyna je atakować, co wpływa negatywnie na pracę hormonów tarczycy tłumaczy Justyna Kiljańczyk, manager Day SPA YO!ZEN.


Choroba bywa także ukryta, bezobjawowa, natomiast jej charakterystyczne objawy to:


– powiększenie tarczycy i jej bolesność
– niedoczynność tarczycy
– zmęczenie i senność
– kłopoty z pamięcią
– suchość i szorstkość skóry
– wypadanie włosów
– bóle mięśni i stawów
– oraz nieuzasadnione tycie a także obrzęki limfatyczne.

Masaż przeprowadzany w YO!ZEN jest bardzo delikatnym zabiegiem. Jeśli chodzi o technikę masaż w większości oparty jest o techniki masażu opracowane przez ADAMA ZBOROWSKIEGO w opracowaniu MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY. Natomiast sam zabieg poszerzony jest o masaż wszystkich kluczowych dla kobiet węzłów chłonnych oraz masaż tarczycy, który ma za zadanie usprawnić i poprawić pracę gruczołu. Zabieg nie przynosi dyskomfortu – jest delikatny. Nie może być natomiast wykonywany dla osób w trakcie choroby nowotworowej, zarówno tarczycy jak i innych organów. W trakcie masażu masowane są nogi, brzuch klatka piersiowa i pachy wraz z rękami a także twarz i szyja włącznie z tarczycą.

Efekty masażu Hashimoto

– wspomaganie produkcji hormonalnej

– zmniejszenie opuchlizny i obrzęków

– zmniejszenie wagi ciała

– relaksacja i poprawienie nastroju

Masaż polecamy wszystkim Paniom, które pragną zniwelować efekty choroby Hashimoto.

Kampania na temat masażu rusza w listopadzie na portalu Ohme.pl http://ohme.pl/lifestyle/masaz-hashimoto-nowatorski-masaz-w-chorobie-tarczycy/
#hashimoto #masaż #yozen #dlakobiet #chorobaautoimunologiczna #zdrowie #fit #relax #slow#kampaniapr #dobrymasaż