Czerwiec – miesiącem ślubów!

Czerwiec – miesiącem ślubów!

Czerwiec to pierwszy wiosenno-letni miesiąc idealny na ślub.  Dlatego też przygotowaliśmy ofertę przeznaczoną dla Panny Młodej i Pana Młodego oraz dla Pary, gdyby Państwo Młodzi chcieli przybyć do nas razem na cudowny relaksacyjny rytuał. Tylko w czerwcu będziecie mogli zakupić fantastyczne zabiegi w obniżonych cenach, z 10 % zniżką .

Dla Panny Młodej proponujemy  Rytuał Panna Młoda oparty na harmonizującym masażu japońskim całego ciała. Zabieg ten przybywa do nas bezpośrednio z Tokyo, gdzie naucza go międzynarodowa ekspertka w masażu ciała i twarzy Kobiet. Zobacz jak Hidemi Morimasa prowadzi terapię rytuałem w swoim SPA w Tokyo:  https://www.youtube.com/watch?v=bRzCfgK6c14. Teraz możesz zaproponować Pannie Młodej te doznania także w Warszawie, w YO!ZEN.  Rytuał Panna Młoda kosztuje tylko 269 zł .

Opis rytuału jest dostępny poniżej:

https://yozen.pl/pakiety-i-karnety/wyjatkowe-prezenty-wieczor-panienski/

Dla Pana Młodego proponujemy męski rytuał Whisky & Tobacco. Cały rytuał jest wykonywany na ekologicznym oleju macadamia z dodatkiem  aromatu Whisky i Tobacco. Fantastyczne zapachy obecne podczas rytuału sprawiają, że Panowie bardzo dobrze się relaksują w trakcie całego zabiegu. Rytuał rozpoczynamy od uwielbianego przez Panów masażu stóp. Następnie wykonujemy oczyszczanie ciała poprzez peeling na bazie aromatu whisky i tytoniu, w kolejnym etapie przeprowadzamy masaż całościowy relaksacyjny w oparciu o aromatyczny olej. Teraz  Rytuał Whisky & Tobacco kosztuje teraz  tylko 269 zł .

Opis rytuału jest dostępny poniżej:

https://yozen.pl/rytualy-orientalne/rytual-mezczyzna/

Dla Pary proponujemy Rytuał Miłości – będzie to doskonały prezent ślubny !!!

Rytuał rozpoczynamy od kąpieli stóp z dodatkiem olejków eterycznych i suszonych płatków kwiatów, następnie zawiązujemy parze oczy, żeby każdy mógł dokonać wyboru olejku aromaterapeutycznego dopasowanego do swoich potrzeb w danym dniu. Następnie wykonujemy japoński masaż harmonizujący całe ciało, rozpoczynając od masażu stóp poprzez masaż całego ciała, kończąc na masażu twarzy i głowy. Masaż wprowadza w głęboki błogostan, wyrównuje energię w ciele i pozwala odzyskać stan równowagi i harmonii w związku.

Na zakończenie masażu wykonujemy relaksacyjny masaż głowy. Zabieg kończy podanie parze czerwonego wina. Rytuał Miłości kosztuje teraz tylko 628 zł.

Opis rytuału jest dostępny poniżej:

https://yozen.pl/rytualy-orientalne/rytual-milosci-dla-zakochanych-2os/