Punkty marma na głowie
0 out of 5

229

Shiroabhyanga i mukhabhyanga

SKU: brak Kategoria: Ayurweda

Zabiegi shiroabhyanga i mukhabhyanga to podstawowe zabiegi w ajurwedzie rozluźniające górną część ciała – twarz, głowę oraz kark i górną część pleców.

Shiroabhyanga obejmuje masaż wszystkich najważniejszych punktów układu nerwowego w głowie, według Ajurwedy. Odbywa się na krześle i wiąże się z nałożeniem na głowę i włosy ciepłego oleju sezamowego, który oczyszcza ciało z toksyn i wpływa na poprawę samopoczucia partii masowanych.

Jego zadaniem jest uspokojenie, wyciszenie układu nerwowego oraz relaksacja a także redukcja stresu. Mukhabhyanga z kolei to relaksacyjny i odmładzający masaż na twarz. Ten zabieg jest bardzo łagodny i będziesz mógł /mogła w trakcie niego odpocząć.

Pamiętaj , że po olejowaniu włosów konieczny może się okazać prysznic – jeśli chcesz skorzystać z prysznica po zabiegu – poinformuj o tym naszą recepcjonistkę. Aczkolwiek rekomendujemy , żeby olej pozostał na głowie nawet do kilkunastu godzin. Wówczas jego działanie będzie najlepsze dla Twoich włosów i skóry głowy. W takim przypadku przynieś ze sobą czapkę bądź chustkę , żeby nakryć naolejowane włosy przy wyjściu z YO!ZEN.

 

 

 

 

60 minut
229
Wyczyść

Opis shiroabhyangi i mukhabhyangi

Zabieg rozpoczniemy od masażu i olejowania głowy w shiroabhyandze, możesz spodziewać się relaksacyjnego masażu głowy oraz mocniejszego masażu karku i barków. Jeśli masaż będzie zbyt mocny – poinformuj o tym nasz personel. W trakcie zabiegu masujemy czoło, głowę, twarz, uszy, kark oraz barki i ramiona.

Następnie zaprosimy Cię na mukhabhyangę – masaż relaksacyjny i odmładzający twarz. Przy tym zabiegu będziesz mogła / mógł się całkowicie zrelaksować.

Zapraszamy serdecznie!

Korzyści z shiroabhyangi i mukhabhyangi

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

  • Dla osób pragnących zredukować stres i negatywny skutek stresu na organizm
  • Dla osób z boleściami w obrębie karku oraz barków
  • Dla osób znerwicowanych
  • Dla osób doświadczających bólów migrenowych głowy

Jakie korzyści przyniesie Ci shiroabhyanga i mukhabhyanga?

  • Uspokoi i zrelaksuje
  • Zniweluje stres i napięcie psychofizyczne
  • Zadba o skórę głowy
  • Odmłodzi i zrelaksuje twarz

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Shiroabhyanga i mukhabhyanga”