0 out of 5

299

Zabieg abhyanga oraz shiroabhyanga i mukhabhyanga

SKU: brak Kategoria: Ayurweda

Połączenie tych wyjątkowych zabiegów to kompleksowa terapia ajurwedyjska na całe ciało. To lecznicza metoda przywracania ciału sprawności znana od 5 tysięcy lat. Dzięki niej przede wszystkim dobrze zdetoksykujesz swój organizm. Oczyścisz się z toksyn. Ten zabieg jest inny niż wszystkie inne, których do tej pory doświadczałaś/doświadczałeś.  Rozluźnia całe ciało oraz wspomoże funkcjonowanie wszystkich stawów.  Shiroabhyanga uspokoi Twój system nerwowy,wpłynie przeciwbólowo na kark i szyję.  Abhyanga pobudzi krążenie krwi, oleje rozgrzeją skórę oraz dobrze ją nawilżą i natłuszczą. Mukhabhyanga będzie działał relaksacyjnie i przeciwstarzeniowo na twarz.

Jeśli czujesz się maksymalnie zestresowana/zestresowany zapraszamy Cię na to wspaniałe doświadczenie. Oleje używane do zabiegu to olej sezamowy, olej kokosowy, olej orzechowy. Czyste naturalne, nadające się do spożycia , bez żadnych dodatków chemicznych. Ten masaż jest wspaniały, kiedy używamy go w okresach jesienno-zimowych. Doskonale otula i ociepla całe ciało.

90 minut
299
Wyczyść

Opis zabiegu

Zabiegi wykorzystywane podczas tego zabiegu to abhyanga czyli olejowanie całego ciała ciepłym olejem sezamowym, masaż olejowy głowy shiroabhyanga oraz masaż twarzy mukhabhyanga

Zabieg rozpoczniemy od masażu i olejowania głowy w shiroabhyandze, możesz spodziewać się relaksacyjnego masażu głowy oraz mocniejszego masażu karku i barków. Jeśli masaż będzie zbyt mocny – poinformuj o tym masażystkę.

Następnie zaprosimy Cię na abhyangę czyli masaż całego ciała oraz mukhabhyangę – masaż relaksacyjny i odmładzający twarz.

Pamiętaj, że olejowanie głowy wymaga prysznica – jeśli pragniesz wziąć prysznic po zabiegu poinformuj o tym naszą recepcjonistkę. Aczkolwiek rekomendujemy utrzymanie oleju na włosach jak najdłużej w celach prozdrowotnych i pielęgnacyjnych. Jeśli pragniesz pozostawić olej na włosach – zabierz ze sobą czapke z domu bądź chustkę aby przykryć nią naolejone włosy po wyjściu z YO!ZEN.

 

 

Korzyści z zabiegu

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

 • Dla osób potrzebujących detoksu
 • Dla osób doświadczających nadmiaru wody oraz cellulitu
 • Dla osób pragnących zadbać o swoją skórę , włosy i twarz
 • Dla osób w stanie przewlekłego stresu i w stanach depresyjnych
 • Dla osób doświadczających migren i innych bólów głowy

Jakie korzyści przyniesie Ci ten zabieg?

 • usunięcie wody z organizmu
 • przyspieszona detoksykacja ciała
 • zniwelowanie bólu w plecach, szyi oraz głowie
 • uspokojenie , relaksacja
 • dobre samopoczucie
 • zniwelowanie bólu mięśni i stawów

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zabieg abhyanga oraz shiroabhyanga i mukhabhyanga”