0 out of 5

229

Udvartana

SKU: brak Kategoria: Ayurweda

UDVARTANA – to zabieg antycellulitowy, detoksykujący. Jest to silny zabieg skoncentrowany na detoksie całego ciała. Podczas zabiegu masowane jest całe ciało bez twarzy. Masaż zaczynamy od wprowadzenia technik masażu znanych z abhyangi, następnie stosujemy masaż właściwy w udvartanie, który łączy się z masowaniem ciała specjalnym proszkiem detoksykującym. Proszek stworzony jest ze specjalnych ziół ajurwedyjskich, które działają oczyszczająco i detoksykująco na skórę. Masaż udvartana to mocny zabieg – idealny dla osób z opuchliznami limfatycznymi, nadmierną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Idealny dla osób potrzebujących silnego detoksu. Jest to zabieg kierunkowy działający silnie detoksykująco – wybierz go jeśli potrzebujesz detoksu ciała.

Jeśli chcesz poszerzyć działanie udvartany dodaj do zabiegu shiroabhyangę i mukhyabhyangę – oba zabiegi działają maksymalnie relaksująco na twarz i głowę – wówczas osiągniesz maksimum detoksu ciała i rozluźnienia górnej jego części.

60 minut
229
Wyczyść

Opis zabiegu

Udvartana składa się z mocnych technik opukiwania, ugniatania i rozcierania skóry i  ciała. Jeśli nie lubisz mocnych zabiegów – zdecydowanie nie będziesz jego fanką/fanem.

Do zabiegu używamy specjalnych ziół hinduskich dostarczonych przez ajurwedyjski Instytut Jiva Ayurveda. Zioła te są specjalnie wyselekcjonowane przez ajurwedyjskich lekarzy i służą detoksykacji skóry i ciała. Zabieg rozpoczyna olejowanie całego ciała ciepłym olejem sezamowym, następnie ciało jest posypywane proszkiem i masażystka wykorzystuje techniki udvartany do jak najlepszego detoksu ciała. W tym zabiegu pomijamy twarz a skupiamy całą swoją uwagę na ciele..

Po zabiegu wymagany jest prysznic, jego czas nie jest wliczony w czas zabiegu.

Korzyści z udvartany

Dla kogo przeznaczony jest zabieg udvartana?

  • Dla osób doświadczających opuchlizn limfatycznych
  • Dla osób pragnących zrzucić niepotrzebne centymetry
  • Dla osób pragnących zadbać o pielęgnację skóry całego ciała

Jakie korzyści przyniesie Ci ten zabieg?

  • Zabieg zdetoksykuje organizm
  • Ujędrni skórę
  • Spowoduje, że poczujesz się lżej
  • Zrelaksuje i zniweluje napięcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Udvartana”