0 out of 5

189

Konsultacja ajurwedyjska

Kategoria: Ayurweda

Konsultacja ajurwedyjska to drzwi do dobrego zdrowia i samopoczucia.

Podczas konsultacji ajurwedyjskiej dowiesz się jaka jest Twoja konstytucja – czyli dosza według Ajurwedy. To czy jesteś Vatta , Pitta czy Kapha determinuje Twoje samopoczucie fizyczne i psychiczne. Determinuje także budowę ciała, Twoje zachowanie i wiele innych aspektów Twojego życia.

W trakcie konsultacji przyjrzymy się, która dosza jest Twoją wiodącą, a jeśli odczuwasz w funkcjonowaniu swojego ciała jakieś zaburzenia – omówimy je i zaproponujemy działania mające na celu zmniejszenie ich natężenia. Dodatkowo zaproponujemy Ci dietę dopasowaną do Twojej konstytucji oraz sposób na utrzymanie zdrowego stylu życia abyś mogła/ mógł cieszyć się dobrym zdrowiem na długie lata. Ponadto pokażemy Ci jak wdrożyć Ajurwedę do codziennej opieki nad swoim ciałem, żebyś nie musiała/musiał stosować na co dzień kosmetycznych toksyn niebezpiecznych dla Twojego organizmu. Omówimy także detoks ajurwedyjski oraz zioła, które mogą Ci w tym detoksie pomóc.

Konsultację przeprowadzi Karolina Klepacka, która ukończyła kurs konsultanta Ajurwedy 1 stopnia oraz kurs Ajurweda Beauty i Ajurweda Detox stworzony przez Dr Partapa Chauhan założyciela Instytutu Jiva Ayurveda w Indiach  a przeprowadzony przez dr Garima Khajanchi lekarza medycyny ajurwedyjskiej, praktukującego Ayurvedę od 15 lat w klinice Jiva Ayurveda w New Delhi.

Opis konsultacji

Podczas konsultacji na podstawie testu dowiesz się jakim typem jesteś według Ajurwedy.

To czy jesteś VATTA , PITTA czy KAPHA determinuje zarówno Twoją psychikę jak i budowę ciała.

Podczas konsultacji omówimy domowe sposoby redukcji stresu oraz sposoby na zdrowy ajurwedyjski detoks, który przyniesie Ci wiele korzyści na całe życie.

korzyści z konsultacji

Dla kogo przeznaczona jest konsultacja ajurwedyjska?

Dla osób borykających się z nadmierną nadwagą, opuchnięciami limfatycznymi, przytłoczonych nadmierą ilością zadań oraz stresem a także miewających problemy z układem trawiennym i jelitami.

W wyniku konsultacji dostaniesz rekomendację produktów dopasowanych do Twojej głównej konstytucji oraz uzyskasz schemat detoksu, który odnowi Twoje trawienne moce.

Jakie korzyści przyniesie konsultacja ajurwedyjska?

  • pomysły na nowe składniki w Twojej diecie
  • poznasz elementy i etapy ajurwedyjskiego detoksu
  • odnowisz swoje moce trawienne
  • dowiesz się jak efektywnie zrzucić zbędne kilogramy według ajurwedy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Konsultacja ajurwedyjska”