Punkty marma na głowie
0 out of 5

249,00 

Masaże shiroabhyanga i mukhabhyanga

SKU: Brak danych Kategorie: Ajurweda, Karty podarunkowe

Masaż shiroabhyanga i mukhabhyanga to podstawowe zabiegi w ajurwedzie rozluźniające górną część ciała – twarz, głowę oraz kark i górną część pleców.

Masaż shiroabhyanga obejmuje masaż wszystkich najważniejszych punktów układu nerwowego w głowie, według Ajurwedy. Odbywa się na krześle i wiąże się z nałożeniem na głowę i włosy ciepłego oleju sezamowego, który oczyszcza ciało z toksyn i wpływa na poprawę samopoczucia partii masowanych.

Jego zadaniem jest uspokojenie, wyciszenie układu nerwowego oraz relaksacja a także redukcja stresu. Mukhabhyanga z kolei to relaksacyjny i odmładzający masaż na twarz. Ten zabieg jest bardzo łagodny i będziesz mógł /mogła w trakcie niego odpocząć.

Pamiętaj , że po olejowaniu włosów konieczny może się okazać prysznic – jeśli chcesz skorzystać z prysznica po zabiegu – poinformuj o tym naszą recepcjonistkę. Aczkolwiek rekomendujemy , żeby olej pozostał na głowie nawet do kilkunastu godzin. Wówczas jego działanie będzie najlepsze dla Twoich włosów i skóry głowy. W takim przypadku przynieś ze sobą czapkę bądź chustkę , żeby nakryć naolejowane włosy przy wyjściu z YO!ZEN.

 

 

 

 

Voucher Image

Opis masażu

Zabieg rozpoczniemy od masażu i olejowania głowy w shiroabhyandze, możesz spodziewać się relaksacyjnego masażu głowy oraz mocniejszego masażu karku i barków. Jeśli masaż będzie zbyt mocny – poinformuj o tym masażystkę. W trakcie zabiegu masujemy czoło, głowę, twarz, uszy, kark oraz barki i ramiona.

Następnie zaprosimy Cię na mukhabhyangę – masaż relaksacyjny i odmładzający twarzy. Przy tym zabiegu będziesz mogła / mógł się całkowicie zrelaksować.

Zapraszamy serdecznie!

Korzyści z masażu

Dla kogo przeznaczony jest ten masaż?

  • Dla osób pragnących zredukować stres i negatywny skutek stresu na organizm
  • Dla osób z boleściami w obrębie karku oraz barków
  • Dla osób znerwicowanych
  • Dla osób doświadczających bólów migrenowych głowy

Jakie korzyści przyniesie Ci ten masaż ?

  • Uspokoi i zrelaksuje
  • Zniweluje stres i napięcie psychofizyczne
  • Zadba o skórę głowy
  • Odmłodzi i zrelaksuje twarz

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaże shiroabhyanga i mukhabhyanga”