5.00 out of 5

299,00 

Konsultacja ajurwedyjska – PANI AJURWEDA

SKU: Brak danych Kategoria: Ajurweda

Zapraszam Cię na konsultację ajurwedyjską, jeśli Twoje zdrowie jest dla Ciebie priorytetem. Konsultację możesz umówić w salonie i przyjść na nią osobiście , jak i online. Obecnie konsultacje trwają 2 godziny i tyle czasu zarezerwuj dla siebie z Ajurwedą.

Jeśli doświadczasz następujących objawów konsultacja jest dla Ciebie:

 • opuchlizna limfatyczna
 • otyłość
 • cellulit
 • problemy jelitowe
 • choroba Hashimoto
 • nadmierna nerwowość
 • sucha skóra
 • problemy z wypróżnianiem
 • bolesne miesiączki
 • alergie pokarmowe
 • inne choroby przewlekłe typu artretyzm, RZS, nadciśnienie, zespół jelita drażliwego etc.

Podczas konsultacji zrobimy głęboki wywiad ajurwedyjski. Dzięki niemu dowiesz się jaka jest Twoja wiodąca konstytucja według Ayurvedy. To czy jesteś VATA, PITTA czy KAPHA determinuje Twoją psychikę, sposób działania i i fizyczność. Zapraszam Cię w podróż z Ajurwedą.

Karolina Klepacka – konsultant Ayurvedy II stopnia Jiva Ayurveda, Indie. Na zdjęciu z Dr. Partapem Chauhanem z Jiva Ayurveda i córką, Kaliną.

 

Zapraszam Cię na moją nową stronę www.PaniAjurweda.pl

 

 

Karolina Klepacka, YO!ZEN

# Ayurveda # Ajurweda

 

 

 

Jak kupić konsultację?

Na konsultację możesz umówić się osobiście do salonu YO!ZEN. Skontaktuj się z ze mną: karolina@yozen.pl w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

Jeśli chcesz komuś podarować konsultację możesz ją kupić w naszym sklepie online – przycisk KUP VOUCHER i zapłacić w sklepie (PAMIĘTAJ wybierz VOUCHER ELEKTRONICZNY i podaj nam dane kontaktowe w zamówieniu: telefon i e-mail) i wówczas przyjdzie do Ciebie voucher z konsultacją ajurwedyjską na skrzynkę mailową. Podaj także imię i nazwisko osoby obdarowanej.

Możesz także zarezerwować konsultację dla siebie przyciskiem REZERWUJ WIZYTĘ 

– wówczas recepcja wyśle Ci dane do przelewu i skontaktuję się z Tobą w celu umówienia konsultacji w salonie bądź na dogodnej platformie elektronicznej typu Zoom, Facetime, et cetera.

Zapraszam Cię na konsultację ajurwedyjską!

Karolina Klepacka, YO!ZEN

Korzyści z konsultacji

W trakcie konsultacji opowiem Ci jak skutecznie codziennie możesz dbać o swoje ciało i jaka dieta będzie dla niego najlepsza w związku z Twoją konstytucją. Omówimy asany jogi, pranayamy i mudry, które mogą być dla Ciebie pomocne. Omówimy ajurwedyjski detox, jeśli będzie taka potrzeba. Opowiem także o tym jak stosować terapie odmładzające, tzw. rasayany aby dłużej cieszyć się zdrowiem i życiem. Konsultacja może być wspaniałym prezentem dla osoby, o której zdrowie pragniesz zadbać najbardziej.

Korzyści z konsultacji:

 • będziesz wiedzieć jak powinna wyglądać codzienna Twoja opieka nad ciałem
 • po wprowadzeniu zaleceń poprawi Ci się: trawienie, stan psychiczny, zrozumiesz jak funkcjonuje Twoje ciało i jak dbać o nie lepiej
 • zrozumiesz jaką masz konstytucję i co z tego wynika dla Twojej diety, co w pożywieniu będzie zaburzało i co będzie uspokajało Twoją doszę

Zobacz film

O Ajurwedzie

Ayurveda jest bardzo mądrą, starożytną nauką, która doskonale określa jak funkcjonuje nasze ciało i jak o nie prawidłowo zadbać, żeby było zdrowe, silne i odporne. Ajurweda nazywana bywa matką medycyny – jako jeden z najstarszych systemów leczniczych, została w 1979 roku oficjalnie uznana przez Światową Organizację Zdrowia za jedną z koncepcji zdrowia i terapii i jest regularnie wykorzystywana w Szwajcarii jako metoda lecznicza.

o mnie

 

 

 

KAROLINA KLEPACKA  – PANI AJURWEDA : Specjalizuję się w konsultacjach oraz masażach ajurwedyjskich a także w przekazywaniu wiedzy o Ajurwedzie w kontekście zachowania zdrowia Kobiet.

Przeszłam następujące szkolenia a moim nauczycielem i mentorem jest Dr Partap Chauchan z Instytutu Jiva Ayurveda w Indiach.

 • 2018 – kurs konsultanta Ajurwedy stopień I z dr. Garimą Kariachi (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2018 – kurs ajurwedyjskie gotowanie z dr. Garimą Kariachi ( Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2019 – kurs konsultanta Ajurwedy stopień II z dr. Partapem Chauchanem (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2019 – kurs dbania urodę z dr. Garimą Kariachi (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2019 – kurs ajurwedyjskiego detoksu z dr. Garmia Kariachi (Jiva Ayurveda, Indie )
 • 2020 – kurs ajurwedyjskiego detoksu w warunkach domowych z dr. Adarsh Srivastava (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2020 – kurs Marma, Dharma,Kama, Moksha z dr. Satanaraynem Dasa (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2020 – kurs Ajurweda dla Kobiet z dr. Partap Chauchan oraz dr. Shavna Vivedi (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2021 – kurs zachowanie zdrowia kości i stawów z dr Neil Rasal (Jiva Ayurveda, Indie)
 • 2022 ukończyłam kurs zawodowy instruktora hatha yogi na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
Zapraszam Cię serdecznie na konsultację ajurwedyjską! Liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie.

5 opinii dla Konsultacja ajurwedyjska – PANI AJURWEDA

 1. 5 out of 5

  Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm
  Yo!Zen to perełka odkryta przeze mnie niedawno. Analiza Ayurvedyjska dała mi wiele do myślenia a rekomendacje wdrożone w życie przyniosły niesamowite wyniki. Świetne masaże i wspaniałe kosmetyki sprawiają, że chce się tam częściej wracać. Warto odwiedzić to miejsce a już po pierwszej wizycie można się zakochać

 2. 5 out of 5

  konsultacja zmieniła moje spojrzenie na wiele rzeczy : przede wszystkim na trawienie i chorobę z jaką sie borykam.

 3. 5 out of 5

  Bardzo polecam konsultację u Pani Karoliny. Indywidualne podejście, kopalnia wiedzy, pasja do pracy i przyjazna energia 🙂 Na pewno zalecenia wdrożę w życie, a do samego Yo!Zen jeszcze wrócę. Polecam każdemu kto chce żyć bardziej świadomi i żyć w zgodzie ze swoim ciałem, umysłem i duszą 🙂

 4. 5 out of 5

  Podczas konsultacji poczułam się bardziej zrozumiana i zaopiekowana niż podczas którejkolwiek wizyty lekarskiej w całym życiu. Bardzo przyjemna atmosfera połączona z profesjonalizmem i dużą wiedzą. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam.

 5. 5 out of 5

  Moja konsultacja z Panią Karoliną , to przede wszystkim było spotkanie z osobą, która dzieli się swoją pasja i ogromną opieką klientów. Jest bardzo profesjonalna oraz zaangażowana. Bardzo polecam ☺️

Dodaj opinię